Vytaženo z archivu: Novinky v nabídce služeb

Některé příspěvky mají “nadčasovou” platnost..tento jsme vyzdvihli, byl publikován už v únoru 2012.

Jistě jste se již setkali s nabídkou nejrůznějších služeb typu “vymůžeme Vám odškodné za nezaviněnou nehodu” atd. Pečlivě však  předem zvažte, komu se svěříte! Nabídka je značná, jak se těmto kancelářím daří při zastupování poškozených – o tom máme vážné pochybnosti.

Po předchozích zkušenostech, kdy jsme technický důkazní materiál doslova “vydřeli” za pár korun pro podobné kanceláře či advokáty, rozhodli jsme se na tuto hru již nepřistupovat.

Na vysvětlenou: budete-li  chtít, abychom řešili  komplexně Váš problém s nehodou, reklamací, opravou či škodou na vozidle, Váš případ po dohodě převezmeme pouze za situace, že v něm  již (nebo “ještě”) nefiguruje  nějaký “Váš” advokát či kancelář, specializovaná na vymáhání nároků. Jde o různá “Evropská centra odškodného” a podobné. Právní služby si  raději zajistíme sami jako subdodávku a pracujeme  jen s právníky, kteří o problematice něco vědí. Postup se pak bude řídit dle našich pokynů, v opačném případě nejspíš  rovnou odmítneme  na případu participovat.

 Je to dáno  předchozími negativními zkušenostmi s prací a hlavně výsledky některých podobných  kanceláří.

Pokud se obrátíte na nás a budete souhlasit s výše uvedenými podmínkami, pak  prvotní zhodnocení podkladů a návrh dalšího postupu včetně ceny za práci Vám vypracujeme zdarma.

Nově Vám můžeme nabídnout též   i vyřešení problému krácení pojistného plnění za “amortizaci” vozidla – máme za sebou již více úspěšně vyřešených případů a spokojených klientů.

 V případě  konkrétního zájmu Vám rádi poskytneme reference.