Reference od klientů

Jsme si vědomi rizika, že někdo řekne “píšou si to stejně sami” …Ubezpečovat pochybovače o tom, že následující reference je opravdu od skutečného klienta  asi nemá moc smysl. Slovního dodatečného  ocenění naší práce spokojenými klienty si  však natolik vážíme, že bychom byli tak nějak “sami proti sobě” podobnou  pochvalu nezveřejnit.

Koupě Ford Mondeo
Na jaře roku 2013 jsem se rozhodnul, že si koupím nové-ojeté auto. Volba byla poměrně nesnadná. Věděl jsem, že nechci kombi, nechci červené, modré, žluté, zelené… Chci benzínový motor. Platba v hotovosti – žádné úvěry, maximální cena 240 000 Kč – tedy (alespoň pro mne ne)  žádná láce. To bylo asi tak všechno.
Tímto děkuji panu ing. Vladimíru Tylšarovi a panu ing. Aleši Zichovi ze společnosti AZ Auto Consulting za pomoc při výběru požadovaného vozu.
Nakonec jsem se rozhodnul pro Ford Mondeo.To jsem nevěděl, jak složité je na dnešním trhu koupit ojetý Ford Mondeo s benzínovým motorem, stáří 5 až 6 let, cena do 240 000 Kč.

Díky společnosti Auto AZ se mi podařilo sehnat vůz, který měl sice o 42 000 km vyšší nájezd, než byl můj limit, ale za to měl za sebou velmi kvalitní údržbu a servis a má nádhernou nadstandardní výbavu. Karoserie je nepoškozená, vůz je nebouraný. Podařilo se mi překonat všechny nástrahy trhu s ojetými vozy, o kterých jsem nejprve neměl ani tušení a které mi uvedení pánové trpělivě vysvětlovali a celkově byli vždy k dispozici pomoci. Jejich zkušenosti s ojetými auty a autobazary zejména, nemůže mít žádný laik a troufám si říci, že ani „známý automechanik“.
„Kliček a skrček“ je na trhu s ojetými auty mnoho – od „nebouraných vozů“ s cenou opravy 180 000 Kč, přes falešné servisní knížky, „hezká auta“ s otlučenou karoserií ze všech stran až po přelakované střechy se záhadným poškozením, o kterém majitel „nic neví“.
Všem doporučuji – pokud kupujete ojeté auto a nechcete „naletět“ prodejcům, (zejména pak autobazarům) objednejte si služby Auto AZ Consulting. Těch pár tisíc navíc, které za služby Auto AZ zaplatíte, za jistotu určitě stojí.
Zdeněk Přichystal

Prichystal