Další reference – Fiat Panda 4×4

Slůně za Pandu aneb nákup ojetého auta

Posledních pár let jsem jezdila slůňátkem (Lancia Elefantino). Nebyla jsem zdaleka první majitel, popravdě jsem auto spíš dojížděla. Ale sloužilo dobře, byť poslední rok už je potřeba podotknout – vzhledem k věku a stavu. Před čtyřmi lety jsem ho koupila za necelou dvacku.Před ním jsem jezdila Scenikem, taky ojetinou – ale tady jsme se pres pokus o nákup pres známého a s “odborníkem” dost spálili. Pořídit si čtyřv álec jen s třemi funkčními  válci  není zrovna kup roku.

Když tedy přišel čas na nový vůz, uvažovala jsem i o skutečně novém autě. Ale zadlužit jsem se kvůli čtyřem kolům nechtěla. Sama nakupovat taky ne – o autech vím houby a vím, že mám sklon k impulzivním nákupům na základě okamžitého dojmu. Což se u halenky přežít dá, ale u auta by mě to nejspíš setsakra mrzelo…

Pak se mi poštěstilo a byl mi doporučen skutečný odborník. A já s čistým srdcem doporučuji dál.

AZ Auto Consulting – www.autoaz.cz/, jmenovitě pana Tylšara a pana Zícha.
Nedala jsem jim jednoduché zadání – chtěla jsem za málo peněz hodně muziky . Malé autíčko do města, ale s pohonem na všechna čt ři kola (skrz ten náš kopeček). A cenový strop taky nepatřil k nejvyšším. Nebylo to hned, základním prověřením prošlo povícero aut a já jen koukala – auta tady inzerovaná jako nebouraná – v jiném státě odepsaná pojišťovnou jako totální škoda… Potvrdila jsem si dřívější matný dojem, že autobazary mě obecně chtějí v první řadě obrat.
Neby lo to hned, ale vyplatilo se počkat. Teď mám doma žlutou Pandičku přesně splňující všechny požadavky . K ní podrobnou zprávu o stavu v ozu, které mohu věřit, potv rzení údajů z inzerátu a doporučení, na co se zaměřit krátce po nákupu v servisu.

To, že při nákupu pánové dokázali zatlačit na cenu a tím svoje služby dostali z cenové kategorie “stojí za to” do “ROZHODNĚ stojí za to” – už byl nečekaný příjemný bonus. Ale nejde o cenu. Primárně jsem  ráda, že vím, co jsem si koupila a mám dobrý pocit, že jsem si za své peníze pořídila odpovídající protihodnotu.
Po týdnu v provozu mám z Pandy ještě větší radost  než na začátku … a nejsem sama. Do Slůňete už se nikdo nastupovat nehrne 🙂

Pavlína, Znojmo