Několik letních novinek

V oblasti prověřován ojetin a asistovaného nákupu jsme  aktuálně dosáhli několika zajímavých ústupků ze strany prodávajících. Z pochopitelných důvodů (jsme  striktně nezávislí na prodávajících)  nechceme uvádět konkrétní názvy bazarů a nijak nepreferujeme nákup zrovna u nich.

  • v nejmenovaném velkém autobazaru s námi neplatíte poplatek cca 2,5 tisíce za “přípravu vozidla k prodeji”. S tímto poplatkem už z principu nesouhlasíme a ani tam nechodíme s nadšením, bohužel tento “velký hráč” na trhu skupuje zajímavé ojetiny…A  tak často nic jiného nezbývá, než jít pro vozidlo zrovna tam.

Update: jak se v těchto velkofirmách mění mladí a neklidní “manažeři”, co platilo včera neplatí dnes…Tuto malou výhodu už nám upřeli.Jestli je to smůla naše nebo jejich  ukáže čas. Každopádně se raději budeme po autech poohlížet jinde.

  • ve větším  moravském autobazaru s převážně dovozovými ojetinami, který ceny uvádí “bez vyřízení českého TP” a běžně chce za český TP doplatek k ceně  kolem 4000,  je cena s námi bez  tohoto doplatku plus plná nádrž paliva jako bonus.  Minulý týden  tam měl klient naše služby v podstatě zdarma.