Kontaktní informace

 Ing. Vladimír Tylšar 

tel: (+420)  603 514448

Doručovací poštovní adresa:

Sportovní 522, 664 11 Zbýšov 
 ID datové  schránky:  ixbnpiz 
 IČ  45610851
neplátce DPH ( ale identifikovaná osoba k DPH
Statut “identifikované osoby” (povinnou registraci vyžaduje platný zákon o DPH-stačí když jedinkrát obdržíte platbu od zahraničního subjektu či nakoupíte něco potřebného ke své práci v zahraničí… ) může v některých případech bohužel zdražit cenu  služeb o výši tuzemské aktuální sazby DPH tj. v současnosti 21 %)  pro zahraniční subjekty vč. slovenských.
 Důležité upozornění:  nevolejte, prosím, z čísla se skrytou identifikací  (tzv. “soukromé” číslo, takto jsou bohužel nastaveny i mnohé GSM brány ústředen např. u Policie ČR  Může se lehce  stát, že hovor nezvednu a zavolat zpět na vaše  “tajné” číslo opravdu nelze.
Nedovoláte-li se okamžitě,můžete poslat i  SMS a já vám sám zavolám později, jakmile to situace dovolí. 

Můžete taktéž zkusit využít i aplikaci Viber nebo WhatsApp  Tato  forma spojení   bohužel z neznámých důvodů není ve 21. století příliš rozšířená a tak se musíme často nejprve zorientovat s dotazy typu “Dobrý den, tak jak to teda  se mnou vypadá…” a trávit mnoho času telefonováním, byť bychom za tu dobu mohli udělat více užitečné práce.

Tradiční e- mail:   tylsar (zavináč) post.cz

Pro poptávku, požadavek, objednávku apod. můžete použít tento kontaktní formulář

 

Sem napište svůj stručný požadavek, dotaz, objednávku...stejně, jako byste ji formulovali do e-mailu...Nezapomeňte na svoje kontaktní údaje - jméno,tel. číslo a e-mailovou adresu

 
 Dalším komunikačním kanálem je sociální síť Twitter – twitterový účet  @nehody 
Tam najdete aktuality, poznámky, zprávy přímo z terénu atd. které by nebylo efektivní publikovat formou dalších příspěvků na  tento web.

 Bankovní spojení2300030614 / 2010

K okamžité  a výhodné úhradě  plateb za  drobné služby (konzultace,ověření servisní historie vozu v zahraničí apod.) je možno provést pomocí služby SEJF  určené pro  drobnější platby z mobilních telefonů
Je to jednoduché: platbu směrujte na telefonní číslo (+420 603 514 448)  
 
Používáte PayPal?
 
Zkuste a uvidíte. Otevře vám mj. dveře do neuvěřitelně široké nabídky  zahraničních e-shopů. PayPal umožňuje přesuny peněz mezi účty, které jsou identifikovány emailovými adresami. Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí mít povolené internetové platby.
Případnou platbu směrujte z vašeho PayPal účtu na výše uvedenou  e-mailovou  adresu 
 
 
Rozsah činnosti a příslušná oprávnění najdete na:www.justice.cz  a v informačním systému ARES